Societatea CET Govora SA anunţă oprirea furnizării agentului termic sub formă de apă fierbinte şi apă caldă de consum la toţi consumatorii din Municipiul Râmnicu Vâlcea, în perioada 01.09.2020, ora 000 ÷ 03.09.2020, ora 1600, pentru realizarea lucrărilor de mentenanţă
ANUNT
